כתבות תוכן איכותי https://www.anyone.co.il Sun, 17 May 2020 09:26:01 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.14 אסאדו על האש https://www.anyone.co.il/%d7%90%d7%a1%d7%90%d7%93%d7%95-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%90%d7%a9/ Sun, 17 May 2020 09:20:52 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2909 קייטרינג אסאדו לאירוע מוצלח אם חשבתם שלהכין אסאדו על האש זה קלי קלות וסך הכל צריך לצלות בר אז אתם טועים ולא רק בגדול אלא בענק. הכנת אסאדו על האש נחשבת אצל העם הארגנטינאי אמנות של ממש ובהחלט לא סתם "אסאדו על האש" כמו שאנחנו בארץ מתייחסים לצליית בשרים. אם כבר החלטתם לצלות אסאדו על […]

The post אסאדו על האש appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
קייטרינג אסאדו לאירוע מוצלח

אם חשבתם שלהכין אסאדו על האש זה קלי קלות וסך הכל צריך לצלות בר אז אתם טועים ולא רק בגדול אלא בענק. הכנת אסאדו על האש נחשבת אצל העם הארגנטינאי אמנות של ממש ובהחלט לא סתם "אסאדו על האש" כמו שאנחנו בארץ מתייחסים לצליית בשרים.

אם כבר החלטתם לצלות אסאדו על האש, כדאי שתהיו מוכנים להשקיע, ובהחלט כדאי לכם לעבוד לפי כמה שלבים פשוטים והנחיות בכדי לעשות את זה נכון.

השלבים להכנת אסאדו על האש- כמו שצריך:

השלב הראשון– בחירת הבשר. חשוב מאוד לבחור נתח איכותי ביותר לצלייה אחרת הטעם לא יהיה אותו הדבר. כן כן הטעם כולו תלוי בנתח האיכותי שתבחרו ולכן חשוב שתשקיעו. ההמלצה היא נתח גדול ואורגני ללא תוספים. כמו כן המלצה נוספת היא להתייעץ עם קצב או מישהו שמבין בבשר.

השלב השני– בחירת הגריל. בשביל צלייה נכונה צריך גריל מותאם. גריל פחמים הוא הגריל המושלם לצליית אסאדו. אפשר בגריל אחר אבל הטעם לא יהיה דומה. ההמלצה המקצועית היא גריל ברזל עם רשת שניתן לשנות את הגובה שלו. את האש מתחת לגריל מייצרים עם חומר בעירה- רצוי עץ, בכדי להדליק את הפחמים וליצור אש גבוהה. רק לאחר שהחום גבוה מספיק ומאוזן מספיק אפשר להתחיל לצלות את האסאדו על האש.

השלב השלישי– צלייה ראשונית- הגריל מוכן? מעולה. אפשר להתחיל לצלות את האסאדו על האש (קייטרינג אסאדו). בשביל לעשות זאת צריך קודם כל צלייה ראשונית שנועדה לסגירה של הבשר. את הרשת מנמיכים לתוך האש ומוצלים את הנתח מספר דקות בלבד בכל צד. כאשר הנתח מקבל צבע חום- זה אומר שהוא סגור ואפשר להמשיך.

השלב הרביעי– צלייה איטית- פה הטכניקה היא המנצחת. הצלייה האיטית לאחר הסגירה הראשונית של הנתח היא זו שאחראית על המרקם הרך של תוך הנתח. הצלייה הארוכה והאיטית על אש קטנה מאפשר לכל המיצים בתוך הבשר להתבשל היטב ולהעצים את הטעם הטבעי של הנתח בתוספת הפחמים עליהם הוא נצלה. צלייה איטית יכולה לקחת בין שלוש לארבע שעות על הגריל בכדי להשיג את הטעם והמרקם הרצויים.

השלב החמישי והאחרון– חיתוך. סיום הצלייה הוא לא הסיום! הורדתם את הנתח מהגריל, ועכשיו צריך לחתוך אותו ביסודיות לחתיכות קטנות בהתאם לצלעות ולבדוק אם ישנם חלקים מהנתח שצריכים צלייה נוספת על הגריל. אפשר להגיש את האסאדו עם תבלינים או בצורה הטבעית ורק להוסיף מעט מלח גס להוציא את הטעמים החוצה.

במידה ועמדתם במשימה והכנתם את האסאדו לפי כל השלבים והכללים- אז תצא לכם מנה מעולה, ממש כמו בארגנטינה.

The post אסאדו על האש appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
גיזום עצים תל אביב https://www.anyone.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/ Mon, 13 Apr 2020 09:33:23 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2903 העצים הם חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו- בין אם אנחנו גרים במושב, בקיבוץ, בעיירה קטנה בדרום בצפון או בעיר גדולה. העצים הם לא רק בחצרות ובגינות הפרטיות של אנשים הם גם במרחבים ציבוריים- בשדרות, בגינות ציבוריות, אפילו באיי תנועה. העצים שגדלים בכל המרחבים והם כאמור חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו, יכולים להיות ירוקים צבעוניים ויפים- […]

The post גיזום עצים תל אביב appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

העצים הם חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו- בין אם אנחנו גרים במושב, בקיבוץ, בעיירה קטנה בדרום בצפון או בעיר גדולה. העצים הם לא רק בחצרות ובגינות הפרטיות של אנשים הם גם במרחבים ציבוריים- בשדרות, בגינות ציבוריות, אפילו באיי תנועה. העצים שגדלים בכל המרחבים והם כאמור חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו, יכולים להיות ירוקים צבעוניים ויפים- ויכולים להיות גם מפגע של ממש עם פירות מתוקים שמושכים אליהם מזיקים שונים כגון עטלפים ועכברים עלים שנושרים ומחלות שונות שעלולות להדביק את שאר העצים מסביבם. מצבים כאלה דורשים גיזום ואז מתחיל החיפוש אחר גיזום עצים לפי ערים- גיזום עצים חיפה… גיזום עצים תל אביב… וכן הלאה

גיזום עצים תל אביב- מי מבצע?

בכל עירייה או מועצה מקומית ישנה מחלקה שלמה האחראית על גינון וטיפוח השטחים הציבוריים וכן לאשר פעולות כמו כריתת עצים או העתקת עצים לאנשים פרטיים ולמוסדות. תחת אותה מחלקה ישנם עובדים מקצועיים שתפקידם לבצע גיזום עצים וניקוי השטח באופן יזום על מנת למנוע מראש מזיקים למיניהם ומחלות למיניהן ובנוסף הם מגיעים לפי קריאה כאשר יש צורך. כאשר אין אנשים מוסמכים לכך מטעם העירייה ישנן חברות קבלן חיצוניות המבצעות את עבודות הגיזום השונות כולל השגת אישורים ורישיונות בתוקף ועל פי חוק. 

גיזום עצים תל אביב- מתי צריך?

אם נשים רגע בצד את הגינות הפרטיות והחצרות הפרטיות שיש מהן לא מעט בעיר תל אביב – ואלו אנשים אשר לרוב מזמינים גיזום פרטי דרך חברות מקצועיות- יש לא מעט עצים במרחבים הציבוריים בעיר. ישנם עצים בפארקים, אשר גדלו באופן טבעי והעיר התפתחה סביבם, ישנם עצים אשר נשתלו ממזמן בגינות ציבוריות, בשדרות וגם במרחבים המיועדים לטיולים ופיקניקים ועל כל אלה אחראית עיריית תל אביב לתחזק ולדאוג להם וגם לגזום אותם כאשר יש בכך צורך.

 1. כאשר העצים גדלו יותר מדי והענפים שלהם מפריעים למעברים כאלה ואחרים או לכניסות של בניינים או בתים.
 2. כאשר הענפים של העצים כבר מגיעים לקווי חשמל ויכולים להוות סכנה של ממש
 3. כאשר לעץ יש הרבה פירות ועלים אשר נושרים דרך קבע ויכולים לגרום ללכלוך רב ויש צורך בכל פעם לאסוף אותם ולנקות- יש צורך לגזום חלק מהענפים.
 4. לצורך טיפול בעץ- גיזום ענפים שגוזלים את רוב המשאבים על מנת לספק יותר משאבים לענפים אחרים כמו לדוגמא כאלה שלא מגיע אליהם אור.
 5. לצורך ייפוי הסביבה וסידור העצים בכדי שיהיה נעים וכיף להסתובב באזור ולנוח תחתם.

אולי יעניין אותך גוזם עצים – למה צריך?

The post גיזום עצים תל אביב appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
שערים מעוצבים https://www.anyone.co.il/%d7%a9%d7%a2%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%91%d7%99%d7%9d/ Sat, 07 Mar 2020 11:51:54 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2899 כשהינו ילדים גם מי שגר בבית פרטי הבית היה יחסית פשוט והיתה גדר ישנה לרוב או חומה פשוטה ואם היה שער הוא היה שער רגיל שפותחים וסוגרים ידנית וכשזה שנועד פשוט להיות חלק מהנוף ללא תפקיד נוסף משמעותי. במרוץ השנים התחילו להתקין שערים בחניות, בבנייני מגורים ובעיקר בבתים פרטיים. ואם כבר שערים אז למה שלא […]

The post שערים מעוצבים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

כשהינו ילדים גם מי שגר בבית פרטי הבית היה יחסית פשוט והיתה גדר ישנה לרוב או חומה פשוטה ואם היה שער הוא היה שער רגיל שפותחים וסוגרים ידנית וכשזה שנועד פשוט להיות חלק מהנוף ללא תפקיד נוסף משמעותי. במרוץ השנים התחילו להתקין שערים בחניות, בבנייני מגורים ובעיקר בבתים פרטיים. ואם כבר שערים אז למה שלא יהיו שערים מעוצבים?

שערים מעוצבים- זה כבר הסטנדרט:

אם פעם היה מספיק שער אחד פשוט להוות סוגר לגינה ושומר מפני הבאים אז היום השערים של הגינות והחצרות הם חלק מהעיצוב הכולל והם נכנסים לחישוב ההוצאות וגם לעיצוב של הבית. מתאימים אותם לגדר או לחומה שסובבת את הגינה, וגם לשער של הבית ובכלל אפשר ללכת על פן עיצובי כללי שתואם לכל שער הבית.

שערים מעוצבים יכולים להיות מכמה חומרים- הם יכולים להיות בנוים מכל חומר בנפרד, ממתכת, משילובים של מתכות שונות, מעץ, מזכוכית אטומה, זכוכית רגילה ואפילו משילוב של כמה חומרים ביחד. ניתן בעיצובים להוסיף אלמנטים קישוטיים- פרחים ועיטורים, כיתובים, שם המשפחה, מספר הבית שם הרחבו או אפילו ברכה. שערים עיצובים הם "שער" לעיצוב של מה שרק תרצו.

כאשר מזמינים שער לכניסה לרוב כבר יציעו לכם מראש לחשוב על עיצוב שתרצו לשער שכן היום זה כבר הסטנדרט ורוב האנשים לא מסתפקים בשער פשוט או רגיל. הוא יכול להיות חזק ומסיבי או קל ופשוט ויכול להיות חצי שקוף או אטום לגמרי או משולב.

שער מעוצב יכול להיות כל סוג של שער וזה לא משפיע על התפקוד שלו בכלל. שער מעוצב  יכול להיות שער ידני שפותחים עם מפתח או שרק משתמשים בידית כמו דלת והוא נפתח. הוא יכול להיות גם חשמלי שנפתח בלחיצת כפתור, או שיש צורך להכניס קוד מסוים או ללחוץ על כפתור האינטרקום ולהמתין שיכניסו אתכם.


אולי יעניין אותך לקרוא גדר פרופילים


שערים מעוצבים מוסיפים נראות לבית וגם אם מדובר בשערים לחניה הם יכולים להיות מעוצבים עם איורים ועיטורים או חרוטים בשערים עצמם או בולטים- וזה לא גורע או מפריע לשער לתפקד כשער חניה או שער כניסה או שער לגינה או שער לבית ועדיין להיות שער מעוצב ועיצובי .

אז גם מי שגר בבית פרטי וגם מי שיש לו שער לחניה וגם מי שגר בבניין דירות או מנהל מתחם ולו שערים- היום לגמרי לא מסתפקים בשערים פשוטים לבנים או ממתכת לא צבועה אשר רק עולים ויורדים או נדחפים פנימה והחוצה ומשקיעים בשערים מעוצבים אשר מהווים את הרושם הראשוני על המקום ומשתלבים עם הפן העיצובי שלו.


לרשימת בעלי מקצוע לחצו כאן

The post שערים מעוצבים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
ערב גיבוש לקבוצות https://www.anyone.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa/ Thu, 09 Jan 2020 13:09:22 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2891 לפני שנסביר על ערב גיבוש לקבוצות בעבודה. בוא נעשה רגע סדר במושגים: גיבוש- המושג גיבוש במילון הוא אירוע שיוזמים אותו וזאת על מנת ללכד ולאחד קבוצה של אנשים לצורך פעילות משותפת. הגיבוש מתבצע על ידי כך שמכנסים את כל חברי הקבוצה ביחד לפעילות מתוכננת ותוך כדי הפעילות- וגם לפניה ואחריה- נוצרים קשרים קרובים ואפילו חברויות […]

The post ערב גיבוש לקבוצות appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

לפני שנסביר על ערב גיבוש לקבוצות בעבודה. בוא נעשה רגע סדר במושגים:

גיבוש- המושג גיבוש במילון הוא אירוע שיוזמים אותו וזאת על מנת ללכד ולאחד קבוצה של אנשים לצורך פעילות משותפת. הגיבוש מתבצע על ידי כך שמכנסים את כל חברי הקבוצה ביחד לפעילות מתוכננת ותוך כדי הפעילות- וגם לפניה ואחריה- נוצרים קשרים קרובים ואפילו חברויות והקבוצה מתחילה לפעול ביחד בדפוס פעולה משותף. ערב גיבוש לקבוצות זו הזדמנות נהדרת ללכד קבוצה של אנשים בעבודה.

קבוצה- מספר אנשים שחברו יחדיו אם במתוכנן או לא במתוכנן. הקבוצה של האנשים בעבודה משתייכים אליה ללא החלטה- כלומר, הם הגיעו לעבוד במקום מסוים אך לא החליטו להיות חלק מהקבוצה מראש ולא בחרו את חברי הקבוצה. עם זאת הם שייכים לקבוצה ולכן עליהם ללמוד לעבוד ביחד.


גולשים נוספים התעניינו גם בפעילויות לעובדים


מהי המטרה לערב גיבוש קבוצות?

קודם כל מדובר בקבוצה אחת של עובדים אבל רצוי וכדאי לחלק אותם לשתי קבוצות על מנת לבצע פעילות גיבוש מסוימת. ישנן כמה מטרות לערב גיבוש שכזה ולחלוקה לשתי קבוצות ובדיקת הפעילות של כל קבוצה בפני עצמה ושל שתי הקבוצות זו מול זו.

אם מדובר בעובדים חדשים או בפעילות לפני קבלה לעבודה או ממש בהתחלה- יכול להיווצר סינון של העובדים לאחר ערב הגיבוש לקבוצות אם ישנם אנשים שלא עובדים ביחד, לא חלק מהקבוצה במתכוון או אפילו פוגעים בהתנהלות של הקבוצה במתכוון או שלא במתכוון.

אך מעבר לכך המטרה של ערב גיבוש לקבוצות היא לגבש, להפוך את הקבוצה לחברתית, נעימה ועובדת ביחד- מקבוצה לצוות.


לפרטים, כנסו לאתר: https://www.chili-events.co.il/


ערב גיבוש קבוצות- גיבוש חברתי:

גיבוש חברתי של העובדים בחברה תורם הרבה לתחושת השייכות שלהם. ועובד שמרגיש שהוא שייך רוצה לתרום לקבוצה ולא רק להיתרם ממנה. ככל שהקבוצה תהיה יותר מגובשת ויותר ביחד- העבודה שלהם תהיה יעילה יותר, והם יתנו תפוקה רבה יותר. זו הסיבה מדוע ארגונים וחברות התחילו עם ימי גיבוש לעובדים וערבי גיבש לקבוצות כבר לפני שנים- לגבש חברתית את העובדים ולהעלות את המורל ואת רוח הצוות.

במהלך הפעילות המגבשת נוצרת דינמיקה אחרת בין חברי הקבוצה כזו שלא נוצרת ביום עבודה רגיל, וגם הכרויות חדשות והעמקה של הכרויות קיימות. פתאום מגלים כשרונות נסתרים, יכולות שלא ידעו עליהם ועל הדרך מחזקים יחסים בין העובדים- מעלים את רמת המוטיבציה, מחזקים את האמון ואת הקירבה ביניהם.

לא בכדי יש ימי גיבוש לעובדים ופעילויות גיבוש וגם ערב גיבוש קבוצות כבר מגילאים צעירים- בגנים חדשים ובכיתות חדשות, בתנועות נוער ובצבא.


עוד על אטרקציות לאירועים

The post ערב גיבוש לקבוצות appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
כורסאות טלוויזיה מעוצבות בחלל קטן- היכן למקם https://www.anyone.co.il/%d7%9b%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%98%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%99%d7%96%d7%99%d7%94-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%91%d7%95%d7%aa/ Wed, 27 Nov 2019 12:01:57 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2883 לב הבית הוא הסלון ובדרך כלל בו ממקמים כורסאות טלוויזיה מעוצבות. כאשר מדובר בסלון גדול אין שום בעיה שיהיו שם גם שתי כורסאות, אבל כאשר מדובר בחלל קטן, יש לתכנן גם בחירת ריהוט נכונה וגם הצבה נכונה של כל רהיט. הסלון הוא המקום בו מציבים את כורסת הטלוויזיה. סביר להניח שהיא צריכה להיות מול הטלוויזיה […]

The post כורסאות טלוויזיה מעוצבות בחלל קטן- היכן למקם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

לב הבית הוא הסלון ובדרך כלל בו ממקמים כורסאות טלוויזיה מעוצבות. כאשר מדובר בסלון גדול אין שום בעיה שיהיו שם גם שתי כורסאות, אבל כאשר מדובר בחלל קטן, יש לתכנן גם בחירת ריהוט נכונה וגם הצבה נכונה של כל רהיט.

הסלון הוא המקום בו מציבים את כורסת הטלוויזיה. סביר להניח שהיא צריכה להיות מול הטלוויזיה וזה נתון שאי אפשר לשנות, אבל אפשר להתייחס לחלל הקטן בבחירה של שאר הרהיטים. במקום שמול הטלוויזיה ליד הכורסה יהיה שולחן גדול, אפשר בהחלט להשתמש בשלישייה של שולחנות קטנים שישרתו גם את מי שיושב בכורסא. הוא יכול להניח על השולחן הזה את הנשנושים שלו, הקפה או כל דבר אחר. העיתון, הספר שהוא קורא ועוד.


כתבה מעניינת שאלות ותשובות לחברות ניקיון בתים פרטיים


תאורה נעימה לצד הכורסא

כורסאות טלוויזיה מעוצבות, לא משמשות רק לצפייה בטלוויזיה. הרבה פעמים יושבים עליהן כי הן נוחות, קוראים, מאזינים למוזיקה ולכן אפשר בהחלט לעצב גם תאורה מתאימה. היום מאוד אופנתי להעמיד תאורה עומדת, ואפשר גם לבחור במנורה שמתאימה לסגנון עיצוב הסלון.  אשפר לבחור גם בכורסת טלוויזיה לא מאוד גדולה ולא חייבים שהיא תהיה כזו שנשכבת, אפשר גם כורסת טלוויזיה עם הדום.

כאשר מדובר בבחירה של גופי תאורה, צריך לחשוב על הפרופורציות של החדר. מומלץ להאיר מהתקרה ולתת תחושה שהיא מאוד רחוקה מהרצפה וכך בעצם ליצור אשליה של חלל גדול. גם צביעת קיר או חיפוי שלו, עשויה להגדיל את החדר לפחות באחיזת עיניים. מומלץ לשים ספה קטנה ועליה גם כמה כריות, זה גם מעשיר את החלל ונותן הרגשה של חלל גדול.


עוד על שירותי ניקיון משרדים


בחלל קטן, כורסת טלוויזיה בהירה

רצוי לבחור בכורסת טלוויזיה מעוצבת בצבע בהיר, כדי לא להעמיס על החלל בפריטים כהים. יש היום כורסאות טלוויזיה מעוצבות וחדשניות. מתכווננות או עם הדומים. מרופדים בבדים או בעור בצבעים שונים. כורסת טלוויזיה צריכה בדרך כלל להיות מבד קל לניקוי משום שהשימוש בה הוא רב, ובדרך כלל היא יכולה להתלכלך מאוד.

בגלל שמדובר בחלל קטן, כאשר מחלקים אותו לאזורים משניים כמו למשל אזור הצפייה בטלוויזיה, פינת ישיבה לקפה ועוד, זה יוצר לכאורה חלל יותר גדול. מומלץ גם לבחור בטלוויזיה לא יותר מדי גדולה, וכזו שמתאימה לחלל קטן.

למרות שמדובר בחלל מאוד קטן, חשוב ליצור רווחים כדי שאפשר יהיה לנוע בנוחות וללא כל בעיה בין הרהיטים השונים. את מקומות הישיבה הנוספים מוטב למקם שלא עם הגב לדלת.


גולשים נוספים התעניינו גם בשירותי ניקיון

The post כורסאות טלוויזיה מעוצבות בחלל קטן- היכן למקם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
טיפים לקניית מייבש כביסה https://www.anyone.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a7%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%99%d7%91%d7%a9-%d7%9b%d7%91%d7%99%d7%a1%d7%94/ Sun, 03 Nov 2019 13:29:24 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2872   רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש מייבש כביסה, כדאי שתשימו לב לכמה טיפים חשובים שיחסכו לכם כסף רב ויתנו לכם את המייבש הטוב ביותר המותאם לצרכים האישיים שלכם. קנייה חכמה של מייבש מתחילה ביישום טיפים חשובים וחכמים שעונים על הצרכים האישיים שלנו וחייבים להיות בסיס לכל קניית מייבש כביסה. קראו עוד על מכונת כביסה מקום […]

The post טיפים לקניית מייבש כביסה appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
 

רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש מייבש כביסה, כדאי שתשימו לב לכמה טיפים חשובים שיחסכו לכם כסף רב ויתנו לכם את המייבש הטוב ביותר המותאם לצרכים האישיים שלכם. קנייה חכמה של מייבש מתחילה ביישום טיפים חשובים וחכמים שעונים על הצרכים האישיים שלנו וחייבים להיות בסיס לכל קניית מייבש כביסה.


קראו עוד על מכונת כביסה


מקום אידאילי למכונה

רגע לפני שאתם רוכשים את מייבש הכביסה הבא שלכם כדאי שתעצרו ותשאלו את עצמכם, היכן המכונה תמוקם בבית. החלל בו תשימו את מכונת הייבוש אמור להספיק גם לגוף המייבש עצמו וכן לפתיחה נוחה של דלת המייבש. ישנם כל מיני דגמים בשוק של מייבשי כביסה לכן חשוב לדעת בוודאות את המידות המדויקות של המייבש ומידות המקום הפנוי היכן שאנו רוצים לממקם אותו. ישנם דגמים בהם תוכלו להניח את המייבש על מכונת הכביסה ולחסוך מקום רב. עוד דבר חשוב הוא ניקוז המים של המכונה, במידה ויש אפשרות לצינור פליטה מומלץ להתקין אותו, אך במידה ואין מקום או שאתם רוצים שיראה יפה ואסתטי ללא צינור, תוכלו להשתמש בניקוז מעבה. אם המייבש אמור להיות ממוקם קרוב לחדרי השינה, חשוב שתרכשו מייבש כביסה שקט על מנת שלא ירעיש ויפריע לכם במהלך השינה.

נוחות המייבש

נוחות היא דבר חשוב מאוד בכל מוצר אותו אנו רוכשים. נוחות מתחילה מהגישה אל המכשיר עצמו שהוא המייבש. תוכלו לבחור מייבש כביסה עם דלת לכיוון משתנה או בגודל מסוים. כמו כן, חשוב שתהיה גישה למסננת אשר צוברת את המוך ותהיה נוחה לכם לניקוי ללא כל בעיה. לפני הרכישה וודאו שכל הכפתורים במייבש והלחצנים ברורים לכם ושאתם יודעי כיצד לתפעל אותם.

חיסכון המכונה

חשוב שהמכונה תהיה חסכונית באנרגיה ולא תזלול לכם חשמל רב. לכן בחרו מייבש עם קיבולת מתאימה וחיישני לחות אשר חוסכים בחשמל ואנרגיה. התייעצו עם טכנאי לתיקון מייבשי כביסה איזה מייבש הכי חסכוני באנרגיה על מנת שלא תשלמו מחיר חשמל מנופח.


גולשים נוספים התעניינו גם מייבש כביסה קונדנסור


אחריות

כל מוצר חשמל שאנו רוכשים יש לו תקופת אחריות וכך גם המייבש. לכן חשוב שתהיה לכם תקופת אחריות ארוכה על המייבש ואשר תכלול אחריות על החלקים של המייבש, כך שאם תתקלו בתקלה כלשהי יהיה לכם למי לפנות.

רכשו מותג מוביל

מותגים מובילים הם מותגים איכותיים אשר נשארים לאורך זמן רב ואינם מתקלקלים מה, כגון: AEG. לכן אם אתם רוצים מייבש שיהיה עמיד לשנים רבות, רכשו רק מותג מוכר ואמין על מנת שהחלקים הפנימיים שלו יישארו גם לאחר שימושים רבים. מותגים לא מוכרים עלולים להתקלקל מהר ולעלות לכם ביוקר, לכן השתדלו לרכוש רק מותגים מוכרים ואמינים שנותנים לכם אחריות מלאה של שנים רבות על המוצר.

The post טיפים לקניית מייבש כביסה appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
תנור בנוי למטבח שלכם https://www.anyone.co.il/%d7%aa%d7%a0%d7%95%d7%a8-%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%99-%d7%9c%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%97-%d7%a9%d7%9c%d7%9b%d7%9d/ Fri, 27 Sep 2019 04:07:42 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2865 התנור הבנוי הפך בשנים האחרונות למוצר עיקרי בכל מטבח ישראלי. התנור הבנוי הוא למעשה תנור אפיה בילד אין אשר משתלב היטב בין ארונות המטבח שלכם ומאפשר לכם גישה נוחה מאוד אליו. באמצעות תנור בנוי תוכלו לאפות ולבשל כל מה שאתם רוצים במהירות רבה וליהנות מהפונקציות החדישות שלו אשר מותאמים לצרכים האישיים שלכם. איך יודעים אם […]

The post תנור בנוי למטבח שלכם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

התנור הבנוי הפך בשנים האחרונות למוצר עיקרי בכל מטבח ישראלי. התנור הבנוי הוא למעשה תנור אפיה בילד אין אשר משתלב היטב בין ארונות המטבח שלכם ומאפשר לכם גישה נוחה מאוד אליו. באמצעות תנור בנוי תוכלו לאפות ולבשל כל מה שאתם רוצים במהירות רבה וליהנות מהפונקציות החדישות שלו אשר מותאמים לצרכים האישיים שלכם.

איך יודעים אם התנור מתאים לכם?

ראשית בטרם קניית התנור שתדעו את המידות המדויקות של התנור ומהם הצרכים האישיים שלכם, וזאת על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מתנור זה. אם אתם משפחה ברוכת ילדים הצרכים שלכם יותר רבים מאשר משפחה ללא ילדים או אדם רווק. משפחות עם ילדים נוטות לבשל יותר ולאפות הרבה ולכן הם צריכים תנור חזק שיעמוד בפעולות הרבות שהם מבצעים ויחזיק מעמד לפחות כמה שנים טובות. אם אתם אדם אחד או זוג ללא ילדים שלא מבשל הרבה יתאים לכם תנור קטן יותר. כמו כן חשוב שיהיו לכם המידות המדויקות של התנור על מנת שיוכל להיכנס לגומחה שלו ללא כל בעיות. רוב התנור הינם בעומק של 55 ס"מ על גובה בין 55-60 ורוחב 55-59.


גולשים נוספים התעניינו גם תנור פירוליטי


למי מתאים התנור הבנוי?

התנור הבנוי מתאים למשפחות עם ילדים, זוגות ללא ילדים, רווקים בודדים וכן לכל מי שאוהב לאפות ולבשל ורוצה שהתנור יהיה בגומחה בתוך ארונות המטבח מאשר על במקום מסוים מחוץ לארונות המטבח. עם תנור זה לא רואים את חוטי החשמל מאחר שהם מוסתרים בין ארונות החשמל, כך שמתקבל לנו מראה נקי ואסתטי המשדר יוקרה ואיכות גבוהה.

למה כדאי לכם תנור בנוי ולא תנור רגיל קלאסי?

הודות לתנור הבנוי אתם יכולים לחסוך מקום רב במטבח, לקבל מטבח אסתטי ויוקרתי וכן ליהנות ממגוון הפונקציות החדישות שמציע התנור. עם תנור אשר בנוי בתוך גומחה בין ארונות המטבח (לטובת חידוש מטבחים) אתם לא צריכים להתכופף לתנור או לעשות כל פעולה אחרת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להפעיל לטמפרטורה הרצויה שהיא בגובה העיניים שלכם ולהכניס את האוכל לבישול או את העוגה לאפייה ולהמתין עד שהאוכל מוכן. מדובר על פעולה פשוטה וקלה שמקלה עד מאוד ויעילה עד מאוד.

כמה זמן מוענקת אחריות על תנור בנוי?

האחריות על התנור הבנוי מוענקת בדר"כ לתקופה של שנה, אך ישנם מקרים בהם ניתן להאריך אותה מעבר לשנה. לכן חשוב לבדוק היטב שאתם רוכשים תנור מה כוללת האחריות שלכם, לאיזה תקופה האחריות, האם ניתן להאריך אותה או לא, האם האחריות כוללת חלפים או רק תיקונים ומהם החלפים אשר כלולים באחריות והתיקונים שמעניקה החברה ללקוחותיה. חשוב מאוד לבדוק בטרם הקנייה האם התנור מתאים לצרכים האישיים שלכם, שהוא קל לתפעול, בעל צג ושהוא בטיחותי וקל לניקוי והכי חשוב שהוא כולל אחריות על המכשיר. תנורים מחברות מוכרות הם לרוב תנורים עמידים יותר אשר מאחוריהם עומדת חברה מוכרת (לדוגמה חברת אאג) ולהם לרוב עם אחריות ארוכה על המכשיר לעומת מותגים קטנים ולא מוכרים שברובם לא נמצא אחריות וגם אם כן היא לא תהיה ניתנת להארכה.


אולי יעניין אותך מיקרוגל אינטגרלי

The post תנור בנוי למטבח שלכם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
גיזום דקלים https://www.anyone.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%93%d7%a7%d7%9c%d7%99%d7%9d/ Sat, 21 Sep 2019 09:10:57 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2862 הדקל גבוה, זקוף, פניו לשמיים, נפתח לשמש ולאויר העולם בגאון. הדקל מתנוסס אל על, הוא חלק מהמסורת היהודית בחג הסוכות, ענפיו משמשים כסכך לסוכה ואילו הענף הירוק הזקוף והמשובח ביותר, משמש כאחד מארבעת המינים – לולב. הדקל הוא עץ מבוקש כמעט בכל גינה שמחשיבה את עצמה, כמעט בכל רחוב שמשדר סטייל. כשם שבני האדם אוהבים […]

The post גיזום דקלים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

הדקל גבוה, זקוף, פניו לשמיים, נפתח לשמש ולאויר העולם בגאון. הדקל מתנוסס אל על, הוא חלק מהמסורת היהודית בחג הסוכות, ענפיו משמשים כסכך לסוכה ואילו הענף הירוק הזקוף והמשובח ביותר, משמש כאחד מארבעת המינים – לולב.

הדקל הוא עץ מבוקש כמעט בכל גינה שמחשיבה את עצמה, כמעט בכל רחוב שמשדר סטייל.

כשם שבני האדם אוהבים את הדקל ומשתמשים בו, כך גם יונים עטלפים וחרקים ומזיקים

על מנת לקבל מהדקל את התמרים המשובחים ואת הסטייל הטרופי והמראה הקיצי, יש לטפל בו נכון.

עץ זה מצריך טיפול וגיזום מקצועי על מנת לשמר את יתרונותיו ועל מנת להגן על האדם מפני הענפים היבשים העלולים ליפול מהעץ ולהזיק, ומפני מזיקים עטלפים הנמשכים לפירות, ומפני יונים האוהבות לקנן  בין ענפיו. טיפול נכון וגיזום מקצועי אשר רלוונטים לכל סוגי הדקל, פותרים בעייה זו בקלות.

"הכורתים" גיזום עצים וכריתת עצים. מקצוענים ומומחים בתחום, ומספקים שירות מדויק ויעיל לשביעות רצון כולם. זאת על ידי ציוד חדשני ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחומם.

גיזום דקלים הוא מקצוע לכל דבר, מקצוע שיש בו כללים ברורים איך לגזום נכון, מה לגזום, ואיך לטפל בגזע. יש לדעת בדיוק כיצד לגשת לענפים, מאיפה לגזום אותם ואיך.

ראשית יש לגזום את הענפים היבשים, אם הם נושרים לבד הם יכולים לפגוע ולפצוע את מי שנמצא קרוב.

את הענפים היבשים יש לגזום קרוב לגזע, ובמרחק שווה. זה נותן לדקל מראה מטופח ויפה.

יש להזהר מגזימת עלים ירוקים העלולים לפצוע את האדם ואת גזע העץ.

את הדקל יש לגזום באביב, ולהוריד את הפירות מחשש משיכת עטלפים שניזונים מפירות, ולא פחות חשוב, מניעת נשירה של פירות.

כך איכות הסביבה ונקיונה נשמרים היטב.

גיזום דקל מחייב גם טיפול בגזע

העלים נוהגים לשלוח שלוחות לגזע וכך לשמור על העץ, שלוחות אלו מצמיחות שרכים.

טיפול הולם בשלוחות אלו ובשרכים, מונע את פציעת הגזע.

כאשר גזע הדקל נפצע הוא מושך אליו מזיקים וטפילים שונים הפוגעים ביופיו צמיחתו ובריאותו.

גיזום דקל הוא מקצוע ייחודי מאד, הן בגלל הגובה והן בגלל אופן הגיזום. יש להיות בקיאים בכל עניין ודבר הקשור לדקל על מנת לתחזק אותו נכון.


גולשים נוספים התעניינו גם בגיזום עצים גבוהים


להלן 5 טיפים בבואכם לגזום דקל:

1 – על החברה להיות מקצוענית ומבינה ברזי העץ.

2 – את הדקל רצוי לגזום באביב.

3 – על הגוזם מטעם החברה לאהוב מאד אסטטיקה ונוי.

4 – בדקו כי המחיר סביר.

5 – בדקו כי הציוד מותאם לגזום דקל.

"הכורתים" גיזום עצים וכריתת עצים תספק לכם שירות מהיר מקצועי ואמין, עם אנשי מקצוע טובים ויעילים.

יש עם מי לדבר.

אל תזניחו את הדקל שלכם – טיפול הולם תמיד משתלם.

The post גיזום דקלים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
7 כללי זהב להפקת אירועים עסקיים https://www.anyone.co.il/7-%d7%9b%d7%9c%d7%9c%d7%99-%d7%96%d7%94%d7%91-%d7%9c%d7%94%d7%a4%d7%a7%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%99%d7%9d/ Mon, 16 Sep 2019 04:50:20 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2859 חברות רבות במשק מתחומים מגוונים עורכות מפעם לפעם אירועים עסקיים לצורך קידום, שיווק והכרה לקהל לקוחותיה. בין אם מדובר בכנס עסקים, או בוועידה יוקרתית, אירוע  השקה או טקס חגיגי, ארגון  האירוע דורש חשיבה, תכנון והיערכות מורכבת. חברות הפקה חיצוניות נותנות מענה לפרויקטים כאלה: לצורך הפקת אירוע עסקי מוצלח הנה לכם כללי זהב: הגדרת מטרת האירוע […]

The post 7 כללי זהב להפקת אירועים עסקיים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

חברות רבות במשק מתחומים מגוונים עורכות מפעם לפעם אירועים עסקיים לצורך קידום, שיווק והכרה לקהל לקוחותיה. בין אם מדובר בכנס עסקים, או בוועידה יוקרתית, אירוע  השקה או טקס חגיגי, ארגון  האירוע דורש חשיבה, תכנון והיערכות מורכבת. חברות הפקה חיצוניות נותנות מענה לפרויקטים כאלה:

לצורך הפקת אירוע עסקי מוצלח הנה לכם כללי זהב:

 1. הגדרת מטרת האירוע

בהגדרת האירוע נענה על השאלות: מי האורחים שלי וכמה, איזה ערך מוסף הם מקבלים באירוע, האם האירוע נועד לקדם מוצר או לחשוף שירות, מה התקציב, והיכן האירוע יתקיים, כל השאלות האלה ילוו את המארגן מתחילת התכנון ועד סוף האירוע.

 1. תוכן

על מנת להשאיר את האורחים ערניים וקשובים באירוע יש צורך למלא את חלל הזמן בתוכן מעניין לאורך כל זמן האירוע, החל מהתכנסות ועד הפיזור. הרצאה או הופעה עם תוכן מעניין מרתק ולא "כבד" מידי, עם נגיעות של הומור, קצר וקולע  – שהרי המטרה היא להשאיר את האורחים קשובים ועם אנרגיה להמשך האירוע, כיבוד שעוד נדבר על כך בהמשך  והיעד הסופי הוא שהאורחים יצאו מרוצים וייחשפו למסר.


עוד על 10 טיפים לארגון ימי גיבוש לעובדים


 1. מיקום

המיקום חשוב מאוד ויש לקחת בחשבון את נוחות ההגעה, חניה, אפשרות להרצאה או מצגת, מתאים לכמות האורחים, רישיון עסק וביטוח, כיבוד כשר, שירות, מענה ופתרון לאתגרים ותקלות שיעלו בהמשך.

 1. כיבוד

בדרך כלל אנשים מסכמים את האירוע אם היה אוכל טוב או לא… מאוד עקרוני לבחור בקייטרינג כשר איכותי, בסטנדרטים גבוהים זה מכבד את בעל האירוע וגם את האורחים, חשוב מאוד לשים דגש בנושא זה ולא להתפשר שכן הצלחת האירוע תלויה בעקיפין בכיבוד.


גולשים התעניינו גם דוכני מזון לאירועים


 1. הקפדה על לו"ז מתוכנן

כמארגן האירוע חשוב מאוד שיהיה לו"ז מסודר של כל האירוע מפורט לפרטי פרטים אחרי ששמעתם לפחות חלק מההרצאה או מההופעה שבחרתם, ותוך התחשבות בבלת"מים, הכינו טבלה עם כל הספקים ואנשי קשר, קחו בחשבון הפסקות, תקלות, זמן לשאלות ואפשרות למענה לאורחים החשובים שלכם.

 1. מיתוג

כבעל האירוע חשוב לך שהאורחים יצאו עם המסר שרצית להעביר, מומלץ לחלק שי ממותג במוצר שלך בסיום האירוע ולהפנות את האורחים לאנשי מקצוע אם ירצו לרכוש או לקבל מידע נוסף על המוצר שלך.

בנוסף יכול להיות גם ג'ינגל שיתנגן לאורך האירוע, בלונים עם הלוגו, וכל דבר שיכול למנף את הרעיון שלך יכול לבוא בחשבון.


כתבה מומלצת ימי כיף לעובדים


 1. הגיע הזמן ליהנות

תכנון אירוע כזה דורש חודשים רבים של עשייה, כשמגיע הרגע והאירוע מתחיל זה הזמן לראות איך כל זה קורה באמת, מומלץ להירגע וליהנות מהעבודה הרבה שהושקעה, הגעתם עד לכאן – עכשיו זה הזמן ליהנות.

לסיכום

חשיבות אירוע כזה דורש ידע וניסיון, התחשבות ותכנון, חשיבה והשקעה של משאבים רבים כמו זמן ותקציב, הצלחה של הפקת אירוע עסקי תורם רבות לעתיד הארגון ולהידוק הקשר בינו לבין הלקוחות.


אולי יעניין אותך ערב גיבוש לעובדים

The post 7 כללי זהב להפקת אירועים עסקיים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
בדיחות על שוטרים https://www.anyone.co.il/%d7%91%d7%93%d7%99%d7%97%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%9c-%d7%a9%d7%95%d7%98%d7%a8%d7%99%d7%9d/ Tue, 03 Sep 2019 11:32:48 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2856 למה שוטרים הולכים תמיד בזוגות? מה קורה כשמוציאים שוטרים להצגה? מדוע ולמה קיים חדר המתנה לחקירות? משטרה ופשע, שוטרים וגנבים אלו הם שילובים שיכולים להיות מלחיצים במציאות הממשית, אך במציאות שלנו- מציאות הבדיחות, העניין יכול להיות מצחיק ברמה אחת מעל כולם. בדיחות על שוטרים בישראל מגוון רחב של שוטרים, מכל קצוות תבל, מכל הצבעים והמינים, […]

The post בדיחות על שוטרים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

למה שוטרים הולכים תמיד בזוגות? מה קורה כשמוציאים שוטרים להצגה? מדוע ולמה קיים חדר המתנה לחקירות? משטרה ופשע, שוטרים וגנבים אלו הם שילובים שיכולים להיות מלחיצים במציאות הממשית, אך במציאות שלנו- מציאות הבדיחות, העניין יכול להיות מצחיק ברמה אחת מעל כולם.

בדיחות על שוטרים

בישראל מגוון רחב של שוטרים, מכל קצוות תבל, מכל הצבעים והמינים, מכל האגפים והיחידות, לכן אפילו יותר מצחיק לספר בדיחות על שוטרים.

לא משנה באיזה תקופה או באיזה שנה, תמיד תהיה ביקורת על שוטרים ועל המשטרה, בכל מדינה, בכל יבשת ובכל העולם. הדרך הטובה והמצחיקה ביותר להעביר ביקורת על שוטרים ועל המשטרה היא באמצעות צחוק משחרר אנרגיות שליליות בבדיחות שיקרעו אתכם מצחוק.


גולשים רבים התעניינו גם בבדיחות גסות


עדיף לצחוק מאשר לבכות לא?

השוטרים והמשטרה של ימינו אנו, כמו גם הגוף המשטרתי בימים עברו תמיד היוו גוף בו בעלי הסמכות, משתמשים בסמכותם בצורה מצחיקה במיוחד.

מקווים שגם אתם בוחרים בדרך הצחוק, אם הגעתם עד הלום, ככל הנראה אתם בוחרים בדרך הבדיחות ולא בדרך הדמעות.

לצחוק על האבסורד המשטרתי

הבדיחות על השוטרים מלגלגות על הסיטואציות המביכות שקורות עם שוטרי תנועה, בלשים, חוקרי נוער ושוטרי סיור.

חלק מהבדיחות שתמצאו באתר הינן בדיחות שמבוססות על סיפור אמיתי. כמובן שיש גם בדיחות שהן פרי הדמיון, אך בטוח שבמקום כלשהו בעולם סיטואציה בין אזרח לשוטר כזה או אחר התרחשה במציאות הממשית.

אני מעדיפים למחוק על האבסורד ולחייך כל הדרך לתשלום הקנס על דוח תנועה מצחיק.

טיפ מאיתנו

גם במצבים שאתם חושבים שאתם מאבדים את דעתכם במהלך מפגש אקראי עם שוטר, הזכרו בבדיחות שלנו, ותשמרו את מצבכם, חייכו לעצמכם וצחקו על הסיטואציה.

בדיחות מתוך המערכת וגם מחוצה לה

גם הסיטואציות בין שוטר לשוטר יכולות להפוך לבדיחות הכי טובות, ובאתר תוכלו למצוא מגוון סיטואציות של בין שוטר לאזרח ובין שוטר לשוטר.

הרשות המבצעת שהיא המשטרה יכולה להיות מצחיקה אך גם יכולה להיות ההפך. אז בכדי לחיות את החיים הרבה יותר מחוייבים, תחיו לפי המוטו שלנו, חייכו הרבה, קראו הרבה בדיחות והפיצו אותן לכל עבר בסביבתכם הקרובה וגם הרחוקה.

נהנים לצחוק על השוטרים? אוהבים לצחוק מכל הלב על החוקרים? מכירים את תחושת ההתגלגלות מצחוק עד ששרירי הלחיים שלכם מורגשיםכשמספרים לכם על שוטרים וגנבים?

שוטר עוצר אתכם? היזכרו בבדיחה שלנו, מקווים שהיא תשפר את מצבכם

ספרתם פעם כמה בדיחות סופרו על שוטרים בארץ ובעולם? חשבתם כמה פעמים שמעתם בדיחה על הזן הייחודי של שוטרי התנועה בישראל? כמה פעמים סיפרתם על שוטר שפשוט לא מצליח להשתמש בסמכותו בצורה פחות

מצחיקה? ישנם גם שוטרים כורדים שתמיד מפעילים את הראש בכיוון ההפוך ואתם ממש יכולים לראות את זה בשטח?

The post בדיחות על שוטרים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>