כתבות תוכן איכותי https://www.anyone.co.il Thu, 23 Jul 2020 11:55:04 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 החשיבות הרבה של שירותי הדברה https://www.anyone.co.il/%d7%94%d7%97%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%a8%d7%91%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%94%d7%93%d7%91%d7%a8%d7%94/ Thu, 23 Jul 2020 11:52:13 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2933 היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים הימצאותם של מזיקים אינה רצויה בבתים ובחצרות. כאשר מדובר בבעיה מינורית, אפשר לרסס באופן מקומי אך כאשר מדובר בתופעה שמתרחבת, ההמלצה היא לבצע הדברה כדי להיפטר מהבעיה כך שהיא לא תתרחב. להזמנת מדביר מקצועי חייגו 077-8042177 או לחץ כאן הדברה נגד תיקנים ונמלים ההדברה הפופולרית ביותר היא נגד הדברת […]

The post החשיבות הרבה של שירותי הדברה appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים

הימצאותם של מזיקים אינה רצויה בבתים ובחצרות. כאשר מדובר בבעיה מינורית, אפשר לרסס באופן מקומי אך כאשר מדובר בתופעה שמתרחבת, ההמלצה היא לבצע הדברה כדי להיפטר מהבעיה כך שהיא לא תתרחב.

הדברה נגד תיקנים ונמלים

ההדברה הפופולרית ביותר היא נגד הדברת נמלים ותיקנים אשר פעילים בעיקר בקיץ, אך לא רק. מדביר מקצועי אשר מחזיק ברישיון לכך, מבצע את העבודה הזו באופן יסודי כדי לקטול את הבעיה באופן מוחלט.

כדי להשיג את התוצאות האפקטיביות, יש להזיז את כל הרהיטים אשר צמודים לקירות והמדביר מרסס לאורך כל הפנלים בבית, בכל החדרים, במטבח ובחדרי הרחצה. בנוסף לכך, הוא מבצע ריסוס מאסיבי גם בארון המטבח הממוקם מתחת לכיור, כיוון שתמיד קיים חשש שיגיעו חרקים מצנרת הביוב.

המטרה היא שחומר הריסוס ייספג בפאנלים של המרצפות והפרקטים וכך אם יגיעו תיקנים החומר יפגע במערכת העצבים שלהם ודבר זה יגרום למותם וכך ייפגעו גם הנמלים.

זו הסיבה שההנחיה המקצועית היא לאחר ההדברה לסגור את כל החלונות, כך שכל החומר ירד לקרקע ובנוסף לכך לא לשטוף את הרצפה, אלא לאחר כמה ימים וכך יהיו לתהליך זה השפעות חיוביות לאורך כשנה.

נקיטת פעולות לזהירות בנושא ההדברה

בבתים שבהם גרים תינוקות ובעלי חיים יש לנקוט משנה זהירות בנושא ההדברה. תינוקות עלולים לספוג מחומר ההדברה כשהם זוחלים על הרצפה או שמים בפה צעצוע שנפל על הרצפה. אצל בעלי חיים החומר עלול להיספג בפרווה שלהם, אותה הם מלקקים.

לכן מיידעים מראש את המדביר אם גרים בבית תינוקות או בעלי חיים כדי להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה, לשטוף את הרצפה לאחר פרק זמן קצר יותר או להרחיק את התינוק ובעל החיים מהבית לימים בודדים ולהחזיר אותם הביתה רק לאחר שטיפה יסודית של הרצפה.

הדברה נגד מכרסמים

המכרסמים המסתובבים בסביבת מגורים גורמים לבהלה ולרתיעה רבה ולכן חשוב למגר תופעה זו במיוחד אם מדובר בעכברושים או בחולדות. דרך אחת היא שהמדביר יפזר רעל כדי להמית אותם, אך פעולה זו מתבצעת במקרים חריגים. גם החיות הללו חשובות במחזוריות בטבע ולכן המגמה היא לתפוס אותן באופן יזום, על ידי לוכד מכרסמים או באמצעות מלכודות. בשני המקרים הללו מסיעים לאחר מכן את המכרסמים למקום קרוב שבו הם יכולים להמשיך לחיות בסביבתם הטבעית, במחילות ובחולות.

הדברה נגד פשפשים

מדבירים בעלי מיומנות וידע רב יודעים כיצד לבצע הדברה מאסיבית בבית, בחצר ובשדות נגד פשפשים אשר יוצרים נזק רב בכל מקום.

קיימים חומרים ייעודיים המתאימים לדירות ולבתים, חומרים אורגנים לגינה וחומרים מיוחדים המגינים על הגידולים החקלאיים.

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, נשמח להעניק לכם את מלוא הייעוץ המקצועי ולתאם עבורכם מועד לביצוע הדברה, כדי לפתור את בעיית המזיקים בסביבתכם.

The post החשיבות הרבה של שירותי הדברה appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
4 היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים https://www.anyone.co.il/4-%d7%94%d7%99%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%99%d7%99%d7%97%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%a1%d7%93%d7%a0%d7%aa-%d7%a1%d7%95%d7%a9%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99/ Wed, 22 Jul 2020 09:37:36 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2927 היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים הילדים נהנים מאד מחוויות יוצאות דופן ולכן ההורים מחפשים עבורם מדי פעם אטרקציות ייחודיות, כדי להרחיק אותם קצת מהמסכים ומהרוטינה היום יומית. אחת ההצעות המעניינות של נויה פוד היא להגיע לסדנת סושי המותאמת לילדים, וכך ייהנו להכין וגם לטעום. המטבח הוא אחד המקומות המרתקים בבית וילדים רבים נהנים להכין […]

The post 4 היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים

הילדים נהנים מאד מחוויות יוצאות דופן ולכן ההורים מחפשים עבורם מדי פעם אטרקציות ייחודיות, כדי להרחיק אותם קצת מהמסכים ומהרוטינה היום יומית.

אחת ההצעות המעניינות של נויה פוד היא להגיע לסדנת סושי המותאמת לילדים, וכך ייהנו להכין וגם לטעום.

המטבח הוא אחד המקומות המרתקים בבית וילדים רבים נהנים להכין מאכלים מגוונים עם הוריהם, בשר, תוספות, סלטים, עוגות, עוגיות ועוד. לכן סדנה להכנת סושי שהוא אחד המאכלים האהובים עליהם, הוא הזדמנות מצוינת ללמוד להכין לבני הבית ולחברים סוגים שונים של סושי.

סדנת סושי לילדים בחופשות מהלימודים

בחופשות מבית הספר זו הזדמנות מצוינת לבלות בסדנאות סושי מעניינת. הילדים מקבלים את הציוד לו הם זקוקים כמו קרש חיתוך, סכין, מחצלת לגלגול הרולים וזוג מקלות אכילה, כדי לוודא שגלילי הסושי טעימים.

בשלב הראשון השף מסביר לילדים על מרכיבי הסושי וכיצד מכינים אותם. מידת המוכנות של האורז והתחושה הדביקה שלו לאחר הבישול, אופן החיתוך והפריסה של הדגים הנאים וחיתוך בצורת מקלות דקים של הירקות השונים כמו גזר ואבוקדו וצורת ההכנה המיוחדת של הטמאגו, היא החביתה היפנית.

צעד אחר צעד הילדים לומדים את רזי הכנת המאקי על גווניו השונים, כיצד מגלגלים את האורז בתוך האצה, משלבים את הירקות, מהדקים הכול יחד ומגלגלים לאט בתוך המחצלת כדי שהרול לא יתפרק. כדי ליצור פרקטיקה, הם מכינים כמה וכמה רולים עד שהם מצליחים להכין גלילים יפים ומהודקים.

בשלב הבא הם לומדים כיצד להכין ירקות העטופים באורז – ניגרי, הם מקבלים הסבר מפורט מהשף על אופן העיטוף ומתאמנים על הכנת הפריטים הללו המכילים בתוכם רצועות של חביתה, ירקות או דג.

פוטומאקי דומה למאקי אך הוא מכיל גם חביתה. גם עבור האופציה הזו הילדים חותכים רצועות מהירקות ומהחביתה היפנית כדי ליצור פוטומאקי מושלם.

הכנת גלילי סושי מאתגרים

אחת מצורות הסושי הקשות יותר להכנה הן inside out כיוון שהאורז צריך לעטוף את הירק הדג והחביתה אך כאשר השף מסביר את שלבי העבודה, הדבר נראה קל ובר ביצוע והילדים מכינים זאת באהבה גדולה, תוך שימוש במחצלת כדי להדק את האורז כיאות.

הכנת הקונוס דורשת דיוק בכמות החומרים כדי להגיע לצורה הנדרשת של האצה ובתוכה לשלב את הדג, הירק והאורז.

בתום כל שלב, הילדים אוכלים את הרולים שהם הצליחו לייצר וגם את אלו שתפרקו בדרך אך טעמם הוא מוצלח כמו של כולם.

אחרי הסדנה ילדים רבים רוכשים את חומרי הגלם הבסיסיים כמו אורז, אצות נורי, דג, חומץ, וואסאביוסויה.

זו ההזדמנות לבקש מהילדים שיכינו את ארוחת הערב לבני הבית וכך כולם ייהנו ממנות הסושי הטעימות שהם למדו להכין בסדנה.

The post 4 היתרונות הייחודיים של סדנת סושי לילדים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
אסאדו על האש https://www.anyone.co.il/%d7%90%d7%a1%d7%90%d7%93%d7%95-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%90%d7%a9/ Sun, 17 May 2020 09:20:52 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2909 קייטרינג אסאדו לאירוע מוצלח אם חשבתם שלהכין אסאדו על האש זה קלי קלות וסך הכל צריך לצלות בר אז אתם טועים ולא רק בגדול אלא בענק. הכנת אסאדו על האש נחשבת אצל העם הארגנטינאי אמנות של ממש ובהחלט לא סתם "אסאדו על האש" כמו שאנחנו בארץ מתייחסים לצליית בשרים. אם כבר החלטתם לצלות אסאדו על […]

The post אסאדו על האש appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
קייטרינג אסאדו לאירוע מוצלח

אם חשבתם שלהכין אסאדו על האש זה קלי קלות וסך הכל צריך לצלות בר אז אתם טועים ולא רק בגדול אלא בענק. הכנת אסאדו על האש נחשבת אצל העם הארגנטינאי אמנות של ממש ובהחלט לא סתם "אסאדו על האש" כמו שאנחנו בארץ מתייחסים לצליית בשרים.

אם כבר החלטתם לצלות אסאדו על האש, כדאי שתהיו מוכנים להשקיע, ובהחלט כדאי לכם לעבוד לפי כמה שלבים פשוטים והנחיות בכדי לעשות את זה נכון.

השלבים להכנת אסאדו על האש- כמו שצריך:

השלב הראשון– בחירת הבשר. חשוב מאוד לבחור נתח איכותי ביותר לצלייה אחרת הטעם לא יהיה אותו הדבר. כן כן הטעם כולו תלוי בנתח האיכותי שתבחרו ולכן חשוב שתשקיעו. ההמלצה היא נתח גדול ואורגני ללא תוספים. כמו כן המלצה נוספת היא להתייעץ עם קצב או מישהו שמבין בבשר.

השלב השני– בחירת הגריל. בשביל צלייה נכונה צריך גריל מותאם. גריל פחמים הוא הגריל המושלם לצליית אסאדו. אפשר בגריל אחר אבל הטעם לא יהיה דומה. ההמלצה המקצועית היא גריל ברזל עם רשת שניתן לשנות את הגובה שלו. את האש מתחת לגריל מייצרים עם חומר בעירה- רצוי עץ, בכדי להדליק את הפחמים וליצור אש גבוהה. רק לאחר שהחום גבוה מספיק ומאוזן מספיק אפשר להתחיל לצלות את האסאדו על האש.

השלב השלישי– צלייה ראשונית- הגריל מוכן? מעולה. אפשר להתחיל לצלות את האסאדו על האש (קייטרינג אסאדו). בשביל לעשות זאת צריך קודם כל צלייה ראשונית שנועדה לסגירה של הבשר. את הרשת מנמיכים לתוך האש ומוצלים את הנתח מספר דקות בלבד בכל צד. כאשר הנתח מקבל צבע חום- זה אומר שהוא סגור ואפשר להמשיך.

השלב הרביעי– צלייה איטית- פה הטכניקה היא המנצחת. הצלייה האיטית לאחר הסגירה הראשונית של הנתח היא זו שאחראית על המרקם הרך של תוך הנתח. הצלייה הארוכה והאיטית על אש קטנה מאפשר לכל המיצים בתוך הבשר להתבשל היטב ולהעצים את הטעם הטבעי של הנתח בתוספת הפחמים עליהם הוא נצלה. צלייה איטית יכולה לקחת בין שלוש לארבע שעות על הגריל בכדי להשיג את הטעם והמרקם הרצויים.

השלב החמישי והאחרון– חיתוך. סיום הצלייה הוא לא הסיום! הורדתם את הנתח מהגריל, ועכשיו צריך לחתוך אותו ביסודיות לחתיכות קטנות בהתאם לצלעות ולבדוק אם ישנם חלקים מהנתח שצריכים צלייה נוספת על הגריל. אפשר להגיש את האסאדו עם תבלינים או בצורה הטבעית ורק להוסיף מעט מלח גס להוציא את הטעמים החוצה.

במידה ועמדתם במשימה והכנתם את האסאדו לפי כל השלבים והכללים- אז תצא לכם מנה מעולה, ממש כמו בארגנטינה.

The post אסאדו על האש appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
גיזום עצים תל אביב https://www.anyone.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%a2%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/ Mon, 13 Apr 2020 09:33:23 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2903 העצים הם חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו- בין אם אנחנו גרים במושב, בקיבוץ, בעיירה קטנה בדרום בצפון או בעיר גדולה. העצים הם לא רק בחצרות ובגינות הפרטיות של אנשים הם גם במרחבים ציבוריים- בשדרות, בגינות ציבוריות, אפילו באיי תנועה. העצים שגדלים בכל המרחבים והם כאמור חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו, יכולים להיות ירוקים צבעוניים ויפים- […]

The post גיזום עצים תל אביב appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

העצים הם חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו- בין אם אנחנו גרים במושב, בקיבוץ, בעיירה קטנה בדרום בצפון או בעיר גדולה. העצים הם לא רק בחצרות ובגינות הפרטיות של אנשים הם גם במרחבים ציבוריים- בשדרות, בגינות ציבוריות, אפילו באיי תנועה. העצים שגדלים בכל המרחבים והם כאמור חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו, יכולים להיות ירוקים צבעוניים ויפים- ויכולים להיות גם מפגע של ממש עם פירות מתוקים שמושכים אליהם מזיקים שונים כגון עטלפים ועכברים עלים שנושרים ומחלות שונות שעלולות להדביק את שאר העצים מסביבם. מצבים כאלה דורשים גיזום ואז מתחיל החיפוש אחר גיזום עצים לפי ערים- גיזום עצים חיפה… גיזום עצים תל אביב… וכן הלאה


קראו עוד על הדברה ירוקה


גיזום עצים תל אביב- מי מבצע?

בכל עירייה או מועצה מקומית ישנה מחלקה שלמה האחראית על גינון וטיפוח השטחים הציבוריים וכן לאשר פעולות כמו כריתת עצים או העתקת עצים לאנשים פרטיים ולמוסדות. תחת אותה מחלקה ישנם עובדים מקצועיים שתפקידם לבצע גיזום עצים וניקוי השטח באופן יזום על מנת למנוע מראש מזיקים למיניהם ומחלות למיניהן ובנוסף הם מגיעים לפי קריאה כאשר יש צורך. כאשר אין אנשים מוסמכים לכך מטעם העירייה ישנן חברות קבלן חיצוניות המבצעות את עבודות הגיזום השונות כולל השגת אישורים ורישיונות בתוקף ועל פי חוק. 

גיזום עצים תל אביב- מתי צריך?

אם נשים רגע בצד את הגינות הפרטיות והחצרות הפרטיות שיש מהן לא מעט בעיר תל אביב – ואלו אנשים אשר לרוב מזמינים גיזום פרטי דרך חברות מקצועיות- יש לא מעט עצים במרחבים הציבוריים בעיר. ישנם עצים בפארקים, אשר גדלו באופן טבעי והעיר התפתחה סביבם, ישנם עצים אשר נשתלו ממזמן בגינות ציבוריות, בשדרות וגם במרחבים המיועדים לטיולים ופיקניקים ועל כל אלה אחראית עיריית תל אביב לתחזק ולדאוג להם וגם לגזום אותם כאשר יש בכך צורך.

  1. כאשר העצים גדלו יותר מדי והענפים שלהם מפריעים למעברים כאלה ואחרים או לכניסות של בניינים או בתים.
  2. כאשר הענפים של העצים כבר מגיעים לקווי חשמל ויכולים להוות סכנה של ממש
  3. כאשר לעץ יש הרבה פירות ועלים אשר נושרים דרך קבע ויכולים לגרום ללכלוך רב ויש צורך בכל פעם לאסוף אותם ולנקות- יש צורך לגזום חלק מהענפים.
  4. לצורך טיפול בעץ- גיזום ענפים שגוזלים את רוב המשאבים על מנת לספק יותר משאבים לענפים אחרים כמו לדוגמא כאלה שלא מגיע אליהם אור.
  5. לצורך ייפוי הסביבה וסידור העצים בכדי שיהיה נעים וכיף להסתובב באזור ולנוח תחתם.

אולי יעניין אותך גוזם עצים – למה צריך?

The post גיזום עצים תל אביב appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
שערים מעוצבים https://www.anyone.co.il/%d7%a9%d7%a2%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%91%d7%99%d7%9d/ Sat, 07 Mar 2020 11:51:54 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2899 כשהינו ילדים גם מי שגר בבית פרטי הבית היה יחסית פשוט והיתה גדר ישנה לרוב או חומה פשוטה ואם היה שער הוא היה שער רגיל שפותחים וסוגרים ידנית וכשזה שנועד פשוט להיות חלק מהנוף ללא תפקיד נוסף משמעותי. במרוץ השנים התחילו להתקין שערים בחניות, בבנייני מגורים ובעיקר בבתים פרטיים. ואם כבר שערים אז למה שלא […]

The post שערים מעוצבים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

כשהינו ילדים גם מי שגר בבית פרטי הבית היה יחסית פשוט והיתה גדר ישנה לרוב או חומה פשוטה ואם היה שער הוא היה שער רגיל שפותחים וסוגרים ידנית וכשזה שנועד פשוט להיות חלק מהנוף ללא תפקיד נוסף משמעותי. במרוץ השנים התחילו להתקין שערים בחניות, בבנייני מגורים ובעיקר בבתים פרטיים. ואם כבר שערים אז למה שלא יהיו שערים מעוצבים?

שערים מעוצבים- זה כבר הסטנדרט:

אם פעם היה מספיק שער אחד פשוט להוות סוגר לגינה ושומר מפני הבאים אז היום השערים של הגינות והחצרות הם חלק מהעיצוב הכולל והם נכנסים לחישוב ההוצאות וגם לעיצוב של הבית. מתאימים אותם לגדר או לחומה שסובבת את הגינה, וגם לשער של הבית ובכלל אפשר ללכת על פן עיצובי כללי שתואם לכל שער הבית.

שערים מעוצבים יכולים להיות מכמה חומרים- הם יכולים להיות בנוים מכל חומר בנפרד, ממתכת, משילובים של מתכות שונות, מעץ, מזכוכית אטומה, זכוכית רגילה ואפילו משילוב של כמה חומרים ביחד. ניתן בעיצובים להוסיף אלמנטים קישוטיים- פרחים ועיטורים, כיתובים, שם המשפחה, מספר הבית שם הרחבו או אפילו ברכה. שערים עיצובים הם "שער" לעיצוב של מה שרק תרצו.

כאשר מזמינים שער לכניסה לרוב כבר יציעו לכם מראש לחשוב על עיצוב שתרצו לשער שכן היום זה כבר הסטנדרט ורוב האנשים לא מסתפקים בשער פשוט או רגיל. הוא יכול להיות חזק ומסיבי או קל ופשוט ויכול להיות חצי שקוף או אטום לגמרי או משולב.

שער מעוצב יכול להיות כל סוג של שער וזה לא משפיע על התפקוד שלו בכלל. שער מעוצב  יכול להיות שער ידני שפותחים עם מפתח או שרק משתמשים בידית כמו דלת והוא נפתח. הוא יכול להיות גם חשמלי שנפתח בלחיצת כפתור, או שיש צורך להכניס קוד מסוים או ללחוץ על כפתור האינטרקום ולהמתין שיכניסו אתכם.


אולי יעניין אותך לקרוא גדר פרופילים


שערים מעוצבים מוסיפים נראות לבית וגם אם מדובר בשערים לחניה הם יכולים להיות מעוצבים עם איורים ועיטורים או חרוטים בשערים עצמם או בולטים- וזה לא גורע או מפריע לשער לתפקד כשער חניה או שער כניסה או שער לגינה או שער לבית ועדיין להיות שער מעוצב ועיצובי .

אז גם מי שגר בבית פרטי וגם מי שיש לו שער לחניה וגם מי שגר בבניין דירות או מנהל מתחם ולו שערים- היום לגמרי לא מסתפקים בשערים פשוטים לבנים או ממתכת לא צבועה אשר רק עולים ויורדים או נדחפים פנימה והחוצה ומשקיעים בשערים מעוצבים אשר מהווים את הרושם הראשוני על המקום ומשתלבים עם הפן העיצובי שלו.


אחרי הכל אתם תהיו חייבים לעשות הדברת מזיקים

The post שערים מעוצבים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
ערב גיבוש לקבוצות https://www.anyone.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa/ Thu, 09 Jan 2020 13:09:22 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2891 לפני שנסביר על ערב גיבוש לקבוצות בעבודה. בוא נעשה רגע סדר במושגים: גיבוש- המושג גיבוש במילון הוא אירוע שיוזמים אותו וזאת על מנת ללכד ולאחד קבוצה של אנשים לצורך פעילות משותפת. הגיבוש מתבצע על ידי כך שמכנסים את כל חברי הקבוצה ביחד לפעילות מתוכננת ותוך כדי הפעילות- וגם לפניה ואחריה- נוצרים קשרים קרובים ואפילו חברויות […]

The post ערב גיבוש לקבוצות appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

לפני שנסביר על ערב גיבוש לקבוצות בעבודה. בוא נעשה רגע סדר במושגים:

גיבוש- המושג גיבוש במילון הוא אירוע שיוזמים אותו וזאת על מנת ללכד ולאחד קבוצה של אנשים לצורך פעילות משותפת. הגיבוש מתבצע על ידי כך שמכנסים את כל חברי הקבוצה ביחד לפעילות מתוכננת ותוך כדי הפעילות- וגם לפניה ואחריה- נוצרים קשרים קרובים ואפילו חברויות והקבוצה מתחילה לפעול ביחד בדפוס פעולה משותף. ערב גיבוש לקבוצות זו הזדמנות נהדרת ללכד קבוצה של אנשים בעבודה.

קבוצה- מספר אנשים שחברו יחדיו אם במתוכנן או לא במתוכנן. הקבוצה של האנשים בעבודה משתייכים אליה ללא החלטה- כלומר, הם הגיעו לעבוד במקום מסוים אך לא החליטו להיות חלק מהקבוצה מראש ולא בחרו את חברי הקבוצה. עם זאת הם שייכים לקבוצה ולכן עליהם ללמוד לעבוד ביחד.


גולשים נוספים התעניינו גם בפעילויות לעובדים


מהי המטרה לערב גיבוש קבוצות?

קודם כל מדובר בקבוצה אחת של עובדים אבל רצוי וכדאי לחלק אותם לשתי קבוצות על מנת לבצע פעילות גיבוש מסוימת. ישנן כמה מטרות לערב גיבוש שכזה ולחלוקה לשתי קבוצות ובדיקת הפעילות של כל קבוצה בפני עצמה ושל שתי הקבוצות זו מול זו.

אם מדובר בעובדים חדשים או בפעילות לפני קבלה לעבודה או ממש בהתחלה- יכול להיווצר סינון של העובדים לאחר ערב הגיבוש לקבוצות אם ישנם אנשים שלא עובדים ביחד, לא חלק מהקבוצה במתכוון או אפילו פוגעים בהתנהלות של הקבוצה במתכוון או שלא במתכוון.

אך מעבר לכך המטרה של ערב גיבוש לקבוצות היא לגבש, להפוך את הקבוצה לחברתית, נעימה ועובדת ביחד- מקבוצה לצוות.


לפרטים, כנסו לאתר: https://www.chili-events.co.il/


ערב גיבוש קבוצות- גיבוש חברתי:

גיבוש חברתי של העובדים בחברה תורם הרבה לתחושת השייכות שלהם. ועובד שמרגיש שהוא שייך רוצה לתרום לקבוצה ולא רק להיתרם ממנה. ככל שהקבוצה תהיה יותר מגובשת ויותר ביחד- העבודה שלהם תהיה יעילה יותר, והם יתנו תפוקה רבה יותר. זו הסיבה מדוע ארגונים וחברות התחילו עם ימי גיבוש לעובדים וערבי גיבש לקבוצות כבר לפני שנים- לגבש חברתית את העובדים ולהעלות את המורל ואת רוח הצוות.

במהלך הפעילות המגבשת נוצרת דינמיקה אחרת בין חברי הקבוצה כזו שלא נוצרת ביום עבודה רגיל, וגם הכרויות חדשות והעמקה של הכרויות קיימות. פתאום מגלים כשרונות נסתרים, יכולות שלא ידעו עליהם ועל הדרך מחזקים יחסים בין העובדים- מעלים את רמת המוטיבציה, מחזקים את האמון ואת הקירבה ביניהם.

לא בכדי יש ימי גיבוש לעובדים ופעילויות גיבוש וגם ערב גיבוש קבוצות כבר מגילאים צעירים- בגנים חדשים ובכיתות חדשות, בתנועות נוער ובצבא.


עוד על אטרקציות לאירועים

The post ערב גיבוש לקבוצות appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
כורסאות טלוויזיה מעוצבות בחלל קטן- היכן למקם https://www.anyone.co.il/%d7%9b%d7%95%d7%a8%d7%a1%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%98%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%99%d7%96%d7%99%d7%94-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%91%d7%95%d7%aa/ Wed, 27 Nov 2019 12:01:57 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2883 לב הבית הוא הסלון ובדרך כלל בו ממקמים כורסאות טלוויזיה מעוצבות. כאשר מדובר בסלון גדול אין שום בעיה שיהיו שם גם שתי כורסאות, אבל כאשר מדובר בחלל קטן, יש לתכנן גם בחירת ריהוט נכונה וגם הצבה נכונה של כל רהיט. הסלון הוא המקום בו מציבים את כורסת הטלוויזיה. סביר להניח שהיא צריכה להיות מול הטלוויזיה […]

The post כורסאות טלוויזיה מעוצבות בחלל קטן- היכן למקם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

לב הבית הוא הסלון ובדרך כלל בו ממקמים כורסאות טלוויזיה מעוצבות. כאשר מדובר בסלון גדול אין שום בעיה שיהיו שם גם שתי כורסאות, אבל כאשר מדובר בחלל קטן, יש לתכנן גם בחירת ריהוט נכונה וגם הצבה נכונה של כל רהיט.

הסלון הוא המקום בו מציבים את כורסת הטלוויזיה. סביר להניח שהיא צריכה להיות מול הטלוויזיה וזה נתון שאי אפשר לשנות, אבל אפשר להתייחס לחלל הקטן בבחירה של שאר הרהיטים. במקום שמול הטלוויזיה ליד הכורסה יהיה שולחן גדול, אפשר בהחלט להשתמש בשלישייה של שולחנות קטנים שישרתו גם את מי שיושב בכורסא. הוא יכול להניח על השולחן הזה את הנשנושים שלו, הקפה או כל דבר אחר. העיתון, הספר שהוא קורא ועוד.


כתבה מעניינת שאלות ותשובות לחברות ניקיון בתים פרטיים


תאורה נעימה לצד הכורסא

כורסאות טלוויזיה מעוצבות, לא משמשות רק לצפייה בטלוויזיה. הרבה פעמים יושבים עליהן כי הן נוחות, קוראים, מאזינים למוזיקה ולכן אפשר בהחלט לעצב גם תאורה מתאימה. היום מאוד אופנתי להעמיד תאורה עומדת, ואפשר גם לבחור במנורה שמתאימה לסגנון עיצוב הסלון.  אשפר לבחור גם בכורסת טלוויזיה לא מאוד גדולה ולא חייבים שהיא תהיה כזו שנשכבת, אפשר גם כורסת טלוויזיה עם הדום.

כאשר מדובר בבחירה של גופי תאורה, צריך לחשוב על הפרופורציות של החדר. מומלץ להאיר מהתקרה ולתת תחושה שהיא מאוד רחוקה מהרצפה וכך בעצם ליצור אשליה של חלל גדול. גם צביעת קיר או חיפוי שלו, עשויה להגדיל את החדר לפחות באחיזת עיניים. מומלץ לשים ספה קטנה ועליה גם כמה כריות, זה גם מעשיר את החלל ונותן הרגשה של חלל גדול.


עוד על שירותי ניקיון משרדים


בחלל קטן, כורסת טלוויזיה בהירה

רצוי לבחור בכורסת טלוויזיה מעוצבת בצבע בהיר, כדי לא להעמיס על החלל בפריטים כהים. יש היום כורסאות טלוויזיה מעוצבות וחדשניות. מתכווננות או עם הדומים. מרופדים בבדים או בעור בצבעים שונים. כורסת טלוויזיה צריכה בדרך כלל להיות מבד קל לניקוי משום שהשימוש בה הוא רב, ובדרך כלל היא יכולה להתלכלך מאוד.

בגלל שמדובר בחלל קטן, כאשר מחלקים אותו לאזורים משניים כמו למשל אזור הצפייה בטלוויזיה, פינת ישיבה לקפה ועוד, זה יוצר לכאורה חלל יותר גדול. מומלץ גם לבחור בטלוויזיה לא יותר מדי גדולה, וכזו שמתאימה לחלל קטן.

למרות שמדובר בחלל מאוד קטן, חשוב ליצור רווחים כדי שאפשר יהיה לנוע בנוחות וללא כל בעיה בין הרהיטים השונים. את מקומות הישיבה הנוספים מוטב למקם שלא עם הגב לדלת.


גולשים נוספים התעניינו גם בשירותי ניקיון

The post כורסאות טלוויזיה מעוצבות בחלל קטן- היכן למקם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
טיפים לקניית מייבש כביסה https://www.anyone.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a7%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%99%d7%91%d7%a9-%d7%9b%d7%91%d7%99%d7%a1%d7%94/ Sun, 03 Nov 2019 13:29:24 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2872   רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש מייבש כביסה, כדאי שתשימו לב לכמה טיפים חשובים שיחסכו לכם כסף רב ויתנו לכם את המייבש הטוב ביותר המותאם לצרכים האישיים שלכם. קנייה חכמה של מייבש מתחילה ביישום טיפים חשובים וחכמים שעונים על הצרכים האישיים שלנו וחייבים להיות בסיס לכל קניית מייבש כביסה. קראו עוד על מכונת כביסה מקום […]

The post טיפים לקניית מייבש כביסה appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
 

רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש מייבש כביסה, כדאי שתשימו לב לכמה טיפים חשובים שיחסכו לכם כסף רב ויתנו לכם את המייבש הטוב ביותר המותאם לצרכים האישיים שלכם. קנייה חכמה של מייבש מתחילה ביישום טיפים חשובים וחכמים שעונים על הצרכים האישיים שלנו וחייבים להיות בסיס לכל קניית מייבש כביסה.


קראו עוד על מכונת כביסה


מקום אידאילי למכונה

רגע לפני שאתם רוכשים את מייבש הכביסה הבא שלכם כדאי שתעצרו ותשאלו את עצמכם, היכן המכונה תמוקם בבית. החלל בו תשימו את מכונת הייבוש אמור להספיק גם לגוף המייבש עצמו וכן לפתיחה נוחה של דלת המייבש. ישנם כל מיני דגמים בשוק של מייבשי כביסה לכן חשוב לדעת בוודאות את המידות המדויקות של המייבש ומידות המקום הפנוי היכן שאנו רוצים לממקם אותו. ישנם דגמים בהם תוכלו להניח את המייבש על מכונת הכביסה ולחסוך מקום רב. עוד דבר חשוב הוא ניקוז המים של המכונה, במידה ויש אפשרות לצינור פליטה מומלץ להתקין אותו, אך במידה ואין מקום או שאתם רוצים שיראה יפה ואסתטי ללא צינור, תוכלו להשתמש בניקוז מעבה. אם המייבש אמור להיות ממוקם קרוב לחדרי השינה, חשוב שתרכשו מייבש כביסה שקט על מנת שלא ירעיש ויפריע לכם במהלך השינה.

נוחות המייבש

נוחות היא דבר חשוב מאוד בכל מוצר אותו אנו רוכשים. נוחות מתחילה מהגישה אל המכשיר עצמו שהוא המייבש. תוכלו לבחור מייבש כביסה עם דלת לכיוון משתנה או בגודל מסוים. כמו כן, חשוב שתהיה גישה למסננת אשר צוברת את המוך ותהיה נוחה לכם לניקוי ללא כל בעיה. לפני הרכישה וודאו שכל הכפתורים במייבש והלחצנים ברורים לכם ושאתם יודעי כיצד לתפעל אותם.

חיסכון המכונה

חשוב שהמכונה תהיה חסכונית באנרגיה ולא תזלול לכם חשמל רב. לכן בחרו מייבש עם קיבולת מתאימה וחיישני לחות אשר חוסכים בחשמל ואנרגיה. התייעצו עם טכנאי לתיקון מייבשי כביסה איזה מייבש הכי חסכוני באנרגיה על מנת שלא תשלמו מחיר חשמל מנופח.


גולשים נוספים התעניינו גם מייבש כביסה קונדנסור


אחריות

כל מוצר חשמל שאנו רוכשים יש לו תקופת אחריות וכך גם המייבש. לכן חשוב שתהיה לכם תקופת אחריות ארוכה על המייבש ואשר תכלול אחריות על החלקים של המייבש, כך שאם תתקלו בתקלה כלשהי יהיה לכם למי לפנות.

רכשו מותג מוביל

מותגים מובילים הם מותגים איכותיים אשר נשארים לאורך זמן רב ואינם מתקלקלים מה, כגון: AEG. לכן אם אתם רוצים מייבש שיהיה עמיד לשנים רבות, רכשו רק מותג מוכר ואמין על מנת שהחלקים הפנימיים שלו יישארו גם לאחר שימושים רבים. מותגים לא מוכרים עלולים להתקלקל מהר ולעלות לכם ביוקר, לכן השתדלו לרכוש רק מותגים מוכרים ואמינים שנותנים לכם אחריות מלאה של שנים רבות על המוצר.

The post טיפים לקניית מייבש כביסה appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
תנור בנוי למטבח שלכם https://www.anyone.co.il/%d7%aa%d7%a0%d7%95%d7%a8-%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%99-%d7%9c%d7%9e%d7%98%d7%91%d7%97-%d7%a9%d7%9c%d7%9b%d7%9d/ Fri, 27 Sep 2019 04:07:42 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2865 התנור הבנוי הפך בשנים האחרונות למוצר עיקרי בכל מטבח ישראלי. התנור הבנוי הוא למעשה תנור אפיה בילד אין אשר משתלב היטב בין ארונות המטבח שלכם ומאפשר לכם גישה נוחה מאוד אליו. באמצעות תנור בנוי תוכלו לאפות ולבשל כל מה שאתם רוצים במהירות רבה וליהנות מהפונקציות החדישות שלו אשר מותאמים לצרכים האישיים שלכם. איך יודעים אם […]

The post תנור בנוי למטבח שלכם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

התנור הבנוי הפך בשנים האחרונות למוצר עיקרי בכל מטבח ישראלי. התנור הבנוי הוא למעשה תנור אפיה בילד אין אשר משתלב היטב בין ארונות המטבח שלכם ומאפשר לכם גישה נוחה מאוד אליו. באמצעות תנור בנוי תוכלו לאפות ולבשל כל מה שאתם רוצים במהירות רבה וליהנות מהפונקציות החדישות שלו אשר מותאמים לצרכים האישיים שלכם.

איך יודעים אם התנור מתאים לכם?

ראשית בטרם קניית התנור שתדעו את המידות המדויקות של התנור ומהם הצרכים האישיים שלכם, וזאת על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מתנור זה. אם אתם משפחה ברוכת ילדים הצרכים שלכם יותר רבים מאשר משפחה ללא ילדים או אדם רווק. משפחות עם ילדים נוטות לבשל יותר ולאפות הרבה ולכן הם צריכים תנור חזק שיעמוד בפעולות הרבות שהם מבצעים ויחזיק מעמד לפחות כמה שנים טובות. אם אתם אדם אחד או זוג ללא ילדים שלא מבשל הרבה יתאים לכם תנור קטן יותר. כמו כן חשוב שיהיו לכם המידות המדויקות של התנור על מנת שיוכל להיכנס לגומחה שלו ללא כל בעיות. רוב התנור הינם בעומק של 55 ס"מ על גובה בין 55-60 ורוחב 55-59.


גולשים נוספים התעניינו גם תנור פירוליטי


למי מתאים התנור הבנוי?

התנור הבנוי מתאים למשפחות עם ילדים, זוגות ללא ילדים, רווקים בודדים וכן לכל מי שאוהב לאפות ולבשל ורוצה שהתנור יהיה בגומחה בתוך ארונות המטבח מאשר על במקום מסוים מחוץ לארונות המטבח. עם תנור זה לא רואים את חוטי החשמל מאחר שהם מוסתרים בין ארונות החשמל, כך שמתקבל לנו מראה נקי ואסתטי המשדר יוקרה ואיכות גבוהה.

למה כדאי לכם תנור בנוי ולא תנור רגיל קלאסי?

הודות לתנור הבנוי אתם יכולים לחסוך מקום רב במטבח, לקבל מטבח אסתטי ויוקרתי וכן ליהנות ממגוון הפונקציות החדישות שמציע התנור. עם תנור אשר בנוי בתוך גומחה בין ארונות המטבח (לטובת חידוש מטבחים) אתם לא צריכים להתכופף לתנור או לעשות כל פעולה אחרת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להפעיל לטמפרטורה הרצויה שהיא בגובה העיניים שלכם ולהכניס את האוכל לבישול או את העוגה לאפייה ולהמתין עד שהאוכל מוכן. מדובר על פעולה פשוטה וקלה שמקלה עד מאוד ויעילה עד מאוד.

כמה זמן מוענקת אחריות על תנור בנוי?

האחריות על התנור הבנוי מוענקת בדר"כ לתקופה של שנה, אך ישנם מקרים בהם ניתן להאריך אותה מעבר לשנה. לכן חשוב לבדוק היטב שאתם רוכשים תנור מה כוללת האחריות שלכם, לאיזה תקופה האחריות, האם ניתן להאריך אותה או לא, האם האחריות כוללת חלפים או רק תיקונים ומהם החלפים אשר כלולים באחריות והתיקונים שמעניקה החברה ללקוחותיה. חשוב מאוד לבדוק בטרם הקנייה האם התנור מתאים לצרכים האישיים שלכם, שהוא קל לתפעול, בעל צג ושהוא בטיחותי וקל לניקוי והכי חשוב שהוא כולל אחריות על המכשיר. תנורים מחברות מוכרות הם לרוב תנורים עמידים יותר אשר מאחוריהם עומדת חברה מוכרת (לדוגמה חברת אאג) ולהם לרוב עם אחריות ארוכה על המכשיר לעומת מותגים קטנים ולא מוכרים שברובם לא נמצא אחריות וגם אם כן היא לא תהיה ניתנת להארכה.


אולי יעניין אותך מיקרוגל אינטגרלי

The post תנור בנוי למטבח שלכם appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>
גיזום דקלים https://www.anyone.co.il/%d7%92%d7%99%d7%96%d7%95%d7%9d-%d7%93%d7%a7%d7%9c%d7%99%d7%9d/ Sat, 21 Sep 2019 09:10:57 +0000 https://www.anyone.co.il/?p=2862 הדקל גבוה, זקוף, פניו לשמיים, נפתח לשמש ולאויר העולם בגאון. הדקל מתנוסס אל על, הוא חלק מהמסורת היהודית בחג הסוכות, ענפיו משמשים כסכך לסוכה ואילו הענף הירוק הזקוף והמשובח ביותר, משמש כאחד מארבעת המינים – לולב. הדקל הוא עץ מבוקש כמעט בכל גינה שמחשיבה את עצמה, כמעט בכל רחוב שמשדר סטייל. כשם שבני האדם אוהבים […]

The post גיזום דקלים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>

הדקל גבוה, זקוף, פניו לשמיים, נפתח לשמש ולאויר העולם בגאון. הדקל מתנוסס אל על, הוא חלק מהמסורת היהודית בחג הסוכות, ענפיו משמשים כסכך לסוכה ואילו הענף הירוק הזקוף והמשובח ביותר, משמש כאחד מארבעת המינים – לולב.

הדקל הוא עץ מבוקש כמעט בכל גינה שמחשיבה את עצמה, כמעט בכל רחוב שמשדר סטייל.

כשם שבני האדם אוהבים את הדקל ומשתמשים בו, כך גם יונים עטלפים וחרקים ומזיקים

על מנת לקבל מהדקל את התמרים המשובחים ואת הסטייל הטרופי והמראה הקיצי, יש לטפל בו נכון.

עץ זה מצריך טיפול וגיזום מקצועי על מנת לשמר את יתרונותיו ועל מנת להגן על האדם מפני הענפים היבשים העלולים ליפול מהעץ ולהזיק, ומפני מזיקים עטלפים הנמשכים לפירות, ומפני יונים האוהבות לקנן  בין ענפיו. טיפול נכון וגיזום מקצועי אשר רלוונטים לכל סוגי הדקל, פותרים בעייה זו בקלות.

"הכורתים" גיזום עצים וכריתת עצים. מקצוענים ומומחים בתחום, ומספקים שירות מדויק ויעיל לשביעות רצון כולם. זאת על ידי ציוד חדשני ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחומם.

גיזום דקלים הוא מקצוע לכל דבר, מקצוע שיש בו כללים ברורים איך לגזום נכון, מה לגזום, ואיך לטפל בגזע. יש לדעת בדיוק כיצד לגשת לענפים, מאיפה לגזום אותם ואיך.

ראשית יש לגזום את הענפים היבשים, אם הם נושרים לבד הם יכולים לפגוע ולפצוע את מי שנמצא קרוב.

את הענפים היבשים יש לגזום קרוב לגזע, ובמרחק שווה. זה נותן לדקל מראה מטופח ויפה.

יש להזהר מגזימת עלים ירוקים העלולים לפצוע את האדם ואת גזע העץ.

את הדקל יש לגזום באביב, ולהוריד את הפירות מחשש משיכת עטלפים שניזונים מפירות, ולא פחות חשוב, מניעת נשירה של פירות.

כך איכות הסביבה ונקיונה נשמרים היטב.

אל תשכחו אחרי הגיזום דקלים לעשות הדברת מזיקים

גיזום דקל מחייב גם טיפול בגזע

העלים נוהגים לשלוח שלוחות לגזע וכך לשמור על העץ, שלוחות אלו מצמיחות שרכים.

טיפול הולם בשלוחות אלו ובשרכים, מונע את פציעת הגזע.

כאשר גזע הדקל נפצע הוא מושך אליו מזיקים וטפילים שונים הפוגעים ביופיו צמיחתו ובריאותו.

גיזום דקל הוא מקצוע ייחודי מאד, הן בגלל הגובה והן בגלל אופן הגיזום. יש להיות בקיאים בכל עניין ודבר הקשור לדקל על מנת לתחזק אותו נכון.


גולשים נוספים התעניינו גם בגיזום עצים גבוהים


להלן 5 טיפים בבואכם לגזום דקל:

1 – על החברה להיות מקצוענית ומבינה ברזי העץ.

2 – את הדקל רצוי לגזום באביב.

3 – על הגוזם מטעם החברה לאהוב מאד אסטטיקה ונוי.

4 – בדקו כי המחיר סביר.

5 – בדקו כי הציוד מותאם לגזום דקל.

"הכורתים" גיזום עצים וכריתת עצים תספק לכם שירות מהיר מקצועי ואמין, עם אנשי מקצוע טובים ויעילים.

יש עם מי לדבר.

אל תזניחו את הדקל שלכם – טיפול הולם תמיד משתלם.

The post גיזום דקלים appeared first on כתבות תוכן איכותי.

]]>